Teknik Ozellikler

Güç: 1500 watt (2 hp)

Yükseklik: 360 mm

Genişlik: 268 mm

Derinlik: 400 mm

Kapasite: 7 Litre

Hamur Kapasite: 5 Kg.

Ağırlık: 8.6 Kg.

Çıkarılabilir güç kablosu

Alüminyum döküm gövde

Kademeli hız kontrolü

0 – 12 dk. Zaman ayarı

Paket İçeriği (Ekipman)

Paslanmaz çelik kase

Hamur kancası

Hamur karıştırıcı

Kazıyıcı

Spatula

Dövücü kase

Balon çırpıcı

Kurabiye çırpıcı

İki kişilik daha çok lezzet:

Çekirdek planlı bütün otomatik kahve makineleri, tanınan OneTouch hazırlama özelliğinin yanı sıra OneTouch for Two- özelliğine sahiptir. Bu fonksiyon enfes iki kahve spesiyalini tek bir dokunuşla aynı anda pişirir. Her uygulama tamamiyle otomatik olarak başlatılır. Kısaltılmış hazırlama zamanı nedeniyle iki kişilik keyif amacıyla daha çok zamanınız kalır.

Çok sessiz:

Miele otomatik kahve makinesi kahveyi düşük ses orantısında çok sessiz öğütür ve kusursuz neticeler sağlar.

Tek bir düğme ile

Çalıştırma kilidi aygıt üstünde bir dokunuşla ayarlanabilir. Kilit yardımıyla istenmeyen kullanımlara karşı güvenliğini sağlamak mümkün.

Bulaşık makinesinde basit temizleme:

ComfortClean sistemi hijyen yönünden basitlik sağlar. Otomatik kahve makinesinin fazlası bileşeni örn. su kabı ve atık kabı bulaşık makinesinde basitçe yıkanabilir. Cihazların değerlerini mühim ölçüde korur.

Uzun süreli değişikliğe uğramayan kahve niteliği:

Kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir. Kusursuz tertemiz öğütücü, değişikliğe uğramayan kahve niteliği ve uzun makine ömrü sunar.

Kişisel ihtiyaçlarınız amacıyla iki kahve türü:

Miele çekirdek planlı otomatik kahve makinesi, kahve çekirdeği haznesi haricinde, ek bir toz kahve gözüne sahiptir. Burada toz şeklinde iki tür kahve posiyonlayabilirsiniz.

Kaliteli ve aşınmaya sağlam çelik:

Mükemmel kahve aRomaları amacıyla Miele otomatik kahve makinesinde en iyi öğütücüler kullanılmıştır. Yüksek kaliteli aşınmaya sağlam çelik kahve öğütücü kahve çekirdeklerini aRomasını koruyarak öğütür. Bu şekilde kahve çekirdeklerini eşit olarak ve vaktinde öğütür.

Yoğun bir kahve aRoması amacıyla:

Daha çok tat alanı. Miele otomatik kahve makinesinin hareketli öğütme haznesi su girişi ile esner. Kahve tozu ve su yoğun bir şekilde karıştırıldığında daha kusursuz bir kahve aRoması elde edilebilir. Hissedilebilir derecede lezzetli nefis kokulu kahvenin tadını sürün.

Red Dot nitelik mührü amacıyla kriterler işlevsellik, dayanıklılık ve ekolojik uyumluluk, örnek olarak bir ürünün yenilik derecesi ya da ergonomisidir. Miele kablosuz Triflex HX1 el tarzı elektrikli süpürge de bu standartlara göre puanlandı. Eşsiz tasarımı yardımıyla, birkaç saniye içersinde dönüştürülebilir ve böylelikle üç elektrikli süpürgeyi bir araya getirir. “Kalp” motor ünitesi, pil ve toz kutusundan meydana gelen PowerUnit’tir. Bu direkt olarak sapın altına takılırsa, Triflex basitçe manevra yapılabilir ve tavanlarda ya da alçak mobilyaların altında rahat rahat vakumlanabilir. Öte yandan, şayet alt bölümde ise, ağırlık merkezi buna göre değişir ve büyük alanlar bile basitçe temizlenebilir. PowerUnit solo modu, kahvaltı masasında ya da arabadaki kırıntıları çıkarmak amacıyla uygundir. Bu elastiklik kuvvetli emiş kuvveti ve daha süratli temizlik ile birleştirilmiştir. Değiştirilebilir pil, 60 dakikaya kadar çalışma zamanı sağlar. Üst model Triflex HX1 Pro esasen ikinci bir batarya ile donatılmıştır ve 120 dakikaya kadar çalışabilir.

Standart bir elektrikli süpürge kadar kuvvetli!

Gereksinimlerinizi karşılayabilecek kadar konforlu!

Değiştirilebilir lityum iyon akü (2500 mAh- Powered by Varta)

120 Dakikaya varan çalışma zamanı

Son derece uzun çalışma zamanı amacıyla ek lityum iyon akülü ve şarj üniteli.

170 Watt

3 kademeli sürgülü düğme

Tüm yüzeyler amacıyla aydınlatmalı geniş elektrikli fırça

3,64 kg ağırlık

Bakım gerektirmeyen Hepa AirClean LifeTime filtre : HEPA1 Lifetime filtre yardımıyla ince toz gibi en ufak partiküller ve alerjenler bile % 99,999* oranında sistem doğrulusunda filtrelenmektedir. Alerjisi olanlar amacıyla uygun.

3’ü 1 Arada Tasarım (sadece Miele’de)

Her halde en üstün elastiklik
Miele Triflex HX1 süpürgenizin PowerUnit’i, elastik kullanım amacıyla hem üst hem de alt bölüme takılabilir. Bu şekilde düz mobilyaların altına basitçe ulaşabilir ve geniş alanları zAhmetsizce temizleyebilirsiniz. Tek başına da kullanılabilen PowerUnit, araba koltuklarını ya da evdeki koltukları kısa sürede temizlemek amacıyla uygun yardımcınızdır. Triflex HX1’in konsepti, gereksinimlerinize göre tasarlanmıştır.

Erişim mesafeleri modu

En geniş kapsama alanı
Düz mobilyaların altını ya da odanın tavanını temizlemek dilediğinizde, Triflex HX1’in üst seksiyonuna monte edilen PowerUnit yardımıyla süpürgeyi çok yönlü şekilde ve rahat rahat kullanabilirsiniz. Bu süpürge ile yatak ve dolaplarınızın altına basitçe erişerek evinizi mükemmel şekilde temizleyebilirsiniz.

Konfor modu

ZAhmetsiz temizlik
PowerUnit’i Miele Triflex HX1 süpürgenizin alt seksiyonuna monte ederek geniş alanlarda basitçe çalışabilirsiniz. Bu şekilde uzun koridorlar ya da geniş odalar gibi alanlarda rahat rahat temizlik yapılabilirsiniz. Süpürge hafiflediği amacıyla elinizi yormadan kullanabilirsiniz. Çalışmalara ara vermek amacıyla süpürgede park etme fonksiyonu bulunmaktadır.

Kompakt mod

Kolay kullanım
Salonunuzdaki koltuktan kırıntıları temizlemek ya da araba koltuğunuzda toz alabilmek mı istiyorsunuz? PowerUnit solo ile basitçe temizlik yapılabilir ve bu süpürgeyi borusuz ve elektrikli fırça olmadan kolay şekilde kullanabilirsiniz. Hemen kullanıma hazır duruma geldiği amacıyla hem zamandan tasarruf sağlarken hem de derinlemesine temizlik yapılabilirsiniz.

Esnek şarj konsepti

Çok yönlü ve konforlu
Rahat şarj etme imkanı yayınlayan Miele Triflex HX1 süpürgenizi, dilediğiniz şekilde yapılandırarak PowerUnit üstte ya da altta olacak şekilde şarj edebilirsiniz. Duvar tutucusu amacıyla duvarda delik açmak istemiyorsanız kabloyu direkt olarak aküye de takabilirsiniz. Süpürgenizi bıraktığınız yerde priz yok mu? Hiç problem değil, akü aygıt dışında da şarj edilebilir.

Duvar askısı

Mükemmel saklama
Duvar tutucusu ile Miele süpürgenizi ve 3 parçalı aksesuarı duvar üstünde muhafaza edebilirsiniz. Bu şekilde diğer hedefler amacıyla kendinize alan sağlamış olursunuz.

Kolay boşaltma (sadece Miele’de):

Kolay boşaltma
Miele Triflex HX1 elektrikli süpürgenizin toz haznesi mi doldu? Twist2open özelliği yardımıyla tek bir döndürme hareketi ile hazneyi basitçe boşaltabilirsiniz. Hazne derhal açıldıktan sonra biriken tozu çöp kovasına dökerek hazneyi rahat rahat temizleyebilirsiniz.

Akü şarj ünitesi

Akü şarj ünitesi ile daha uzun kullanım
Şarj etmeden temizleyin: Akü koşul ünitesi ile Miele elektrikli süpürgenizin çalışma zamanı iki katına çıkar. Şarj prosedürü aygıtın kullanımından bağımsız bulunduğu amacıyla, aynı anda hem aygıtı şarj edebilir hem de temizlik yapılabilirsiniz. Miele Triflex HX1 Pro elektrikli süpürge ile beraber daima kolay akü şarj ünitesi ve ikinci bir akü de verilmektedir.

HEPA* Lifetime filtre

Nefes alın
HEPA* Lifetime filtre ile evinizi alerjenlerden ayrıştırılmış bir bölge durumuna getirebilirsiniz. Mikroskobik boyutlardaki partiküller ve alerjenler % 99,999’a 1 varan oranda filtrelenir ve böylelikle havada uçuşmaları önlenir. Bu şekilde alerjik insanlar, polenlere ve ev tozuna daha düşük oranda maruz kalır.

Yorum Bırakın